NMX-754-1205BG datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    NMX-754-1205BG
  • Производитель
    SL Power Electronics
  • Описание
    SL Power Electronics NMX-754-1205BG 1st Output: 5 VDC @ 120A 2nd Output: 12 VDC @ 12A 3rd Output: -12 VDC @ 10A 4th Output: 5.2 VDC @ 5A Applications: Commercial Approvals: CE, CSA, EN, IEC, SELV, TUV, UL Efficiency: 75% Mounting Type: Chassis Mount Number Of Outputs: 4 Operating Temperature: 0?°C ~ 50?°C Power (watts): 750W Power (watts) - Rated: 750W Power Supply Type: Linear, Regulated (Closed Frame) Series: NMX-750 Size / Dimension: 12.72" L x 5" W x 2.5" H (323.1mm x 127mm x 63.5mm) Voltage - Input: 90 ~ 264VAC Voltage - Output: 5V, 5.2V, ?±12V